Warning: A non-numeric value encountered in /home/lawexp00/law-expert.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 64
Парламентские выборы 2019

Парламентские выборы 2019

Парламентские выборы 2019 (parlamentskie-vybory-2019):

Соціалісти і парламентські вибори

8 червня, нарешті, після тривалих мук, на Установчих зборах за участі статутно обраних Першого секретаря та Голови контрольної комісії Київської обласної організації СПУ прийнято Рішення «Про першочергові заходи по активізації діяльності Київської обласної організації СПУ в умовах глибокої партійної кризи» та створено Ініціативну групу Київської обласної організації СПУ в складі 17 чол. В Рішенні передбачається Ініціативній групі невідкладно:

 1. Організувати координацію діяльності місцевих партійних організацій в зв’язку з позачерговими парламентськими виборами 21 липня, для чого прийняти від місцевих партійних організацій інформацію щодо підтримки кандидатів в народні депутати України, зареєстрованих у виборчому окрузі, а також кандидатів в народні депутати України, включених до виборчого списку однієї з партій;
 2. Провести перемови з лідером політичного блоку «За простих людей» Капліним С. М., іншими лівоцентристськими організаціями для  забезпечення організованої участі населення у парламентських виборах 21 липня ц.р., виходячи з  інтересів місцевих громад;
 3. Провести роботу по активізації діяльності районних та міських організацій СПУ як місцевих організацій загальнонаціональної демократичної політичної організації трудящих, що відповідає проголошеному засновниками СПУ у Статуті 1991 року;
 4. Провести перемови з Київською міською організацією, іншими регіональними партійними організаціями та Політвиконкомом СПУ на предмет створення Організаційного комітету з підготовки Надзвичайного з’їзду соціалістів України.

Першим кроком Ініціативної групи стали Пропозиції місцевим партійним організаціям СПУ щодо забезпечення організованої участі населення у парламентських виборах 21 липня з врахуванням інтересів місцевих громад. Голова Ініціативної групи, якого обрано для координації роботи на місцях та організації виконання прийнятих рішень запропонував:

 1. Невідкладно, у кожному виборчому окрузі створити Окружні виборчі штаби СПУ для координації роботи місцевих партійних організацій, пов’язаної з підготовкою до виборів;
 2. Невідкладно, визначитись з кандидатами в народні депутати України, яких підтримує СПУ (по два кандидати на округ):
  один – зареєстований як самовисуванець чи від однієї із партій,
                  другий  – зареєстрований під певним номером у вибочому списку.
  Інформацію про кандидатів в народні депутати України, яких підтримує СПУ в окрузі з повідомленням про порядковий номер у виборчому списку і найменування політичної партії, передати до Обласного комітету СПУ.
 3. Невідкладно, скласти Карту проблем по округу, що включає питання реалізації правового захисту окремих осіб та життя місцевих громад, функціонування виробничих потужностей і т.п. з класифікацією їх, при можливості, по рівнях розгляду: сільська рада, ОТГ, міська, районна, обласна рада, Верхавна рада України, відповідні органи виконавчої влади. Окружні карти проблем передати до Обласного комітету СПУ. (Окружні карти проблем передбачається використати для формування Всеукраїнської карти проблем, яку прийняти за основу для вироблення соціально-економічної політики Партії, політичного блоку «За простих людей»).

Стиль партійно-політичної роботи, запропонований Ініціативною групою Київської обласної організації СПУ відкидає безумовну орієнтацію на лідерів у «гарній обгортці» із злободенними гаслами, що є самообманом для виборців і прикритим шахрайством зі сторони таких лідерів. Як бачиться, основне завдання соціалістів у нинішній виборчій кампанії, щоб виборці-трудящі повірили в свої сили!

С. Лукіянюк

Только администратор может добавлять новых пользователей.

Войти
Заказать звонок